Margo - srebrny wisior z kryształem kwarcu różowego
towar niedostępny





Opis
Wyjątkowy naszyjnik z kryształem kwarcu różowego w ozdobnej oprawie
Srebrny wisior z kryształem różowego kwarcu to wyważone połączenie naturalnego piękna i elegancji. Spodoba się osobom ceniącym uniwersalną, ale wyróżniającą się biżuterię.
Różowy kwarc przykuwa uwagę delikatnym kolorem, a jego gładkie wykończenie ładnie odbija światło. Ażurowa, srebrna oprawa kamienia podkreśla piękno i odrobinę romantyczny charakter kamienia. Dodaje mu też królewskiego wyglądu i ociepla jego prostą formę.
Ogromnym atutem tego naszyjnika jest regulowany łańcuszek. Naszyjnik świetnie sprawdzi się do gładkiej bluzki czy sweterka. Na co dzień i na większe okazje.
Materiały: kwarc różowy - naturalny kryształ polerowany, srebro próba 925.
Wymiary: kwarc około 3.2x1.5 cm, długość całej zawieszki (z oczkiem do łańcuszka) 4 cm, łańcuszek owalne oczka 2x3 mm - długość 60 cm + 3 cm regulacji.
Jeśli wolisz inny wzór lub długość łańcuszka - skontaktuj się ze mną przed zakupem.
KWARC RÓŻOWY – jedna z najpopularniejszych odmian kwarcu, swoją barwę zawdzięcza związkom manganu, tytanu i żelaza. Kwarc różowy był ulubieńcem chińskiej cesarzowej Cixi z dynastii Qing oraz Ludwika II Bawarskiego. Twardość to 7 w skali Mohsa. Najlepszej jakości kwarce różowe pochodzą z Madagaskaru. Występuje również m.in. w Indiach, Japonii, USA, Rosji i Brazylii. Ponadto można spotkać go w polskich Górach Izerskich i Górach Sowich.
Znak zodiaku: byk, waga
W ezoteryce jest nazywany kamieniem miłości, pomaga nam kochać samego siebie i czyni nas bardziej współczującym w stosunku do innych. Redukuje napięcia.